DDlg – co to jest?

DDLG – co to jest?

DDLG jak nazwa wskazuje to skrót słowny od Daddy Dom/little girl. Aktualnie w Polsce społeczność liczy nawet dziesiątki tysięcy osób zainteresowanych funkcjonowaniem związku na zasadach, które opiszemy poniżej. Wyszczególniamy dwa rodzaje uległości: bierną i pasywną.

Opiekowanie się w związku ma często znaczenie nie tylko materialne ale również psychiczne. Wiele osób potrafi wyrazić emocję: miłość na swój, unikalny sposób. Jest to oczywiście dobre i przynosi pozytywne skutki w życiu wyłącznie jeśli następuje za zgodą dwóch osób. Brak zgody lub niechęć partnera, partnerki powinno skutkować zmianą zachowania. Każdy związek partnerski funkcjonuje w oparciu o silne więzi między sobą. Bardzo ważną i istotną kwestią DDlg jest cała otoczka. Często w postaci stroju i wyglądu osoby zdominowanej. Pozostawione na wieszakach w jej szafie bardzo często wiszą bluzeczki w pudrowych, słodkich odcieniach oraz sukienki i spódniczki. Wszystko co możliwe by upodobnić się do formy małej dziewczynki, która potrzebuje opieki nad sobą w wielu aspektach życia. „Zabawa”, „Fetysz” ma wiele zalet ale i również wymagana jest pielęgnacja zasad bezpieczeństwa. Daddy jako tatuś oraz LG małej ukochanej dziewczynki tatusia.

Koniecznie musimy wspomnieć, że wiele par daje wyraz swojemu układowi w nieco bardziej subtelny sposób czyli poprzez zróżnicowanie różnicy lat – wieku.

 

Oferty kobiet DDlg

Trafiając na naszą stronę, w prosty sposób możemy znaleźć TYSIĄCE ofert realnych kobiet i mężczyzn zainteresowanych Daddy dom little girl. Prosta, darmowa rejestracja poniżej zapewnia dostęp do szerokiego grona osób związanych z DDlg oraz wieloma innymi fetyszami.

 

👉Dołącz za darmo i poznawaj kobiety👈

(Rejestracja wraz z potwierdzeniem konta jest obowiązkowa*)

Wymieniony powyżej serwis przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych, powyżej 21 roku życia. Dotyczy to obu płci! Zachowujemy szczególne środki ostrożności aby świadczyć jak najlepsze warunki dla naszych użytkowników.

Jak spełnić oczekiwania partnera i partnerki?

Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna. Zacznijmy od zadowolenia płci męskiej.

Aby zaspokoić pragnienia należy przestrzegać kilku spójnych zasad:

 • Uległość
 • Przestrzeganie zasad ubioru
 • Zapewnienie potrzeb seksualnych partnera w oparciu o własne zainteresowania

Dla zaspokojenia potrzeb kobiet warto wziąć pod uwagę:

 • Zapewnienie potrzeb materialnych i finansowych
 • Zadbanie o higienę
 • Dobór osoby na podstawie własnych upodobań

Zachęcamy do sprawdzenia naszych dalszych wpisów:

 1. serwis i mapa prostytutek
 2. gdzie stoją
 3. Nasz oficjalny facebook

Aby uzyskać możliwie najwięcej szczegółów!

Dlaczego DDLG, sex jest coraz bardziej popularny?

DDLG oferuje ludziom doznania bezpośrednio zaspokajające potrzeby fetyszu oraz poczucia bezpieczeństwa. Nie wystarczy chwila uniesienia by wytrwać w takim przekonaniu. Jest ono oczywiście wartościowe wyłącznie jeśli obaj partnerzy ze soba współpracują lub wykazują chęć uczestnictwa, dobrowolnego spełniania swoich skrytych potrzeb i pragnień.

Przykłady dla których warto poddać się fetyszowi:

(Wg naszych użytkowniczek są to)

  • Możliwość nazwania partnera Tatusiem
  • Głaskanie, tulenie się mocno oraz klapsy.
  • Możliwość plątania się we własnych słowach i robienia błędów tylko po to by czuć się beztrosko.
  • Noszenie kokardek lub słodkich dodatków we włosach.