DDlg – co to? tak naprawdę jest.

W tym artykule dowiesz się czym właściwie jest unikalny ostatnio fetysz i otrzymasz informacje gdzie znaleźć kobiety zainteresowane twoim fetyszem czyli ddlg co to. Dzięki temu połączymy pożyteczne i przyjemne! Rok 2021 i 2022 przynosi wiele zmian, coraz częściej potrzeby ludzkie są na pierwszym miejscu. Nic w tym dziwnego, normą jest, że każdy oczekuje spełnienia. My naszych czytelników postaramy się w zupełności zaspokoić nie tylko informacjami ale i możliwością dołączenia do kobiet zainteresowanych fetyszem. Zachęcamy do konkretnego zapoznania się z artykułem od początku do końca.

Co to właściwie DDLG?

DDLG jak nazwa wskazuje to skrót słowny od Daddy Dom/little girl. Dlatego też aktualnie w Polsce społeczność liczy nawet dziesiątki tysięcy osób zainteresowanych funkcjonowaniem związku na zasadach, które opiszemy poniżej. Wyszczególniamy dwa rodzaje uległości: bierną i pasywną.

Opiekowanie się w związku ma często znaczenie nie tylko materialne ale również psychiczne. Wiele osób potrafi wyrazić emocję: miłość na swój, unikalny sposób. Jest to oczywiście dobre i przynosi pozytywne skutki w życiu wyłącznie jeśli następuje za zgodą dwóch osób. Brak zgody lub niechęć partnera, partnerki powinno skutkować zmianą zachowania. Każdy związek partnerski funkcjonuje w oparciu o silne więzi między sobą. Bardzo ważną i istotną kwestią DDlg jest cała otoczka. Często w postaci stroju i wyglądu osoby zdominowanej. Pozostawione na wieszakach w jej szafie bardzo często wiszą bluzeczki w pudrowych, słodkich odcieniach oraz sukienki i spódniczki.

Wszystko co możliwe by upodobnić się do formy małej dziewczynki, która potrzebuje opieki nad sobą w wielu aspektach życia. „Zabawa”, „Fetysz” ma wiele zalet ale i również wymagana jest pielęgnacja zasad bezpieczeństwa. Daddy jako tatuś oraz LG małej ukochanej dziewczynki tatusia.

Koniecznie musimy wspomnieć, że wiele par daje wyraz swojemu układowi w nieco bardziej subtelny sposób czyli poprzez zróżnicowanie różnicy lat – wieku.

 

Oferty kobiet DDlg w jednym miejscu

Trafiając na naszą stronę, w prosty sposób możemy znaleźć TYSIĄCE ofert realnych kobiet i mężczyzn zainteresowanych Daddy dom little girl. Prosta, darmowa rejestracja poniżej zapewnia dostęp do szerokiego grona osób związanych z DDlg oraz wieloma innymi fetyszami.

👉Dołącz za darmo i poznawaj kobiety chętne na DDlg👈

(Rejestracja wraz z potwierdzeniem konta jest obowiązkowa*)

Wymieniony powyżej serwis przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych, powyżej 18 roku życia. Dotyczy to obu płci! Zachowujemy szczególne środki ostrożności aby świadczyć jak najlepsze warunki dla naszych użytkowników.

Jak spełnić oczekiwania partnera i partnerki?

Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna. Zacznijmy od zadowolenia płci męskiej.

Aby zaspokoić pragnienia należy przestrzegać kilku spójnych zasad:

 • Uległość
 • Przestrzeganie zasad ubioru
 • Zapewnienie potrzeb seksualnych partnera w oparciu o własne zainteresowania

Dla zaspokojenia potrzeb kobiet warto wziąć pod uwagę:

 • Zapewnienie potrzeb materialnych i finansowych
 • Zadbanie o higienę
 • Dobór osoby na podstawie własnych upodobań

Zachęcamy do sprawdzenia naszych dalszych wpisów:

 1. serwis i mapa prostytutek
 2. gdzie stoją
 3. Nasz oficjalny facebook

Aby uzyskać możliwie najwięcej szczegółów!

Dlaczego taki seks jest coraz bardziej popularny?

ddlg co to?

DDLG oferuje ludziom doznania bezpośrednio zaspokajające potrzeby fetyszu oraz poczucia bezpieczeństwa. Nie wystarczy chwila uniesienia by wytrwać w takim przekonaniu. Jest ono oczywiście wartościowe wyłącznie jeśli obaj partnerzy ze soba współpracują lub wykazują chęć uczestnictwa, dobrowolnego spełniania swoich skrytych potrzeb i pragnień.

W związku z tym podajemy przykłady dla których warto poddać się fetyszowi:

(Wg naszych użytkowniczek są to)

  • Możliwość nazwania partnera Tatusiem
  • Głaskanie, tulenie się mocno oraz klapsy.
  • Możliwość plątania się we własnych słowach i robienia błędów tylko po to by czuć się beztrosko.
  • Noszenie kokardek lub słodkich dodatków we włosach.

Pamiętajmy o trosce i subtelności podczas stosunków intymnych

Znajdziemy miejsca na ciele które wystarczy dotknąć palcem by wzbudzić popęd, ale są i takie, gdzie rozkosz czyni nasza cała dłoń! Przykładem tego są pieszczoty kobiecej piersi, które należy rozpoczynać całą dłonią.  Delikatnie ją obejmować jak i masować, a dopiero potem przejść do pieszczoty końcówek sutków. Można je na zmianę podszczypywać, masować oraz gładzić. Żartobliwie możemy unikać ujmowania ich miedzy kciuk a palec wskazujący imitując nastrojenie stacji odbiorczej.

Reasumując, palce przydadzą głównie każdemu mężczyźnie, kiedy rozpocznie pieszczenia intymnych narządów partnerki wraz z ich penetracją. Może to robić w wiele sposóbów. Chociażby: on siada za nią tak, żeby ona opierała się plecami o jego tors. W tej pozycji, opierając wnętrze swojej dłoni na jej wzgórku łonowym, on pociera palcami w przód i w tył oraz wokół jej warg sromowych. Prawie każdy mężczyzna używa w tym przypadku jednego palca, jednak najkorzystniej używać dwóch albo nawet trzech, czterech. Może zacząć powoli, z przerwami, a potem niech przyspiesza, wraz z narastaniem podniecenia partnerki…

9 Komentarzy Facebook
Zaloguj się by móc dodać komentarze.
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'AW-641335483');
ddlg co to?

Zobacz również nasze inne posty.

×
Czy wiesz, że...