Randki

Jestem pewien, że wszyscy byliśmy na randce lub dwóch i wiemy, jak to idzie. To ta sama stara, zmęczona rutyna: kolacja, drinki i ostatecznie film, jeśli masz szczęście znaleźć kogoś, kto nie ma obsesji na punkcie Netflix. Ale co z tymi egzotycznymi, ale ciekawymi zwyczajami randkowymi, o których słyszysz z obcych krajów? Nie musisz wyjeżdżać poza swój kraj, a nawet poza granice miasta, aby doświadczyć czegoś nowego.

Sprawdzone i Bezpieczne randki

Jednym z najważniejszych aspektów randek jest umiejętność wypowiadania się bez brzmienia zbyt przesadnie erotycznie. Dlatego przygotowałam listę najpopularniejszych i najbezpieczniejszych aplikacji randkowych w Polsce, abyś mógł łatwo znaleźć randkę, która ma dużą szansę na sukces! Pamiętaj, że jeśli nie jesteś zainteresowany poznaniem kogoś przez aplikację, istnieje wiele innych sposobów na znalezienie miłości. Na przykład randki online to jedna z najpopularniejszych metod dla samotnych Polaków, którzy nie mają czasu na spotkanie ze sobą lub chęci na spotkania offline.

Bezpieczne randki to jedna z najpopularniejszych aplikacji randkowych w Polsce z ponad 5 tysiącami subskrybentów. Jest bardzo prosta i przyjazna dla użytkownika, dzięki czemu jest świetna dla początkujących.

Jak to działa:

 1. Przesyłasz kilka swoich zdjęć do swojego profilu;
 2. Możesz wyszukiwać według wieku, lokalizacji lub kolejności alfabetycznej;
 3. Usługa dopasowywania pokaże Ci osoby znajdujące się w Twojej okolicy (około 20 km).

Randkowanie za granicą

Bezpieczne randki w Polsce

Artykuł będzie o tym, jak umawiać się na randki w Polsce ale i również za granicą. Miejsca do odwiedzenia, miejsca, do których nie należy iść, zasady dotyczące randek i wiele więcej! Najlepsza strona do międzynarodowego randkowania tylko u nas.

Oto kilka rzeczy, o których możesz się dowiedzieć:

 1. Etykieta randkowania w Polsce;
 2. Polska etykieta społeczna (która jest inna niż amerykańska etykieta społeczna);
 3. Najlepsze miejsca na spotkania singli;
 4. Randki nakazy i zakazy;
 5. Zalecane aplikacje randkowe;
 6. Zainteresowania Polaków (które mogą pomóc znaleźć wspólną płaszczyznę);
 7. 2 polecane strony dla uczących się języka polskiego;
 8. 5 zwrotów, które każdy podróżnik musi znać (aby umówić się z kimś, kto mówi po polsku).

Zobacz również nasze inne posty.

×
Czy wiesz, że...